0,00 Kč s DPH

KDO JSME?

Jmenuji se Petr Šimek a před 5 lety jsem opustil oblast finanční sféry a začal jsem se prefesionálně věnovat tomu, čemu jsem se věnoval "bokem" celý život. Bylinaření,  alychymie a rada druhým.  Moudrost přírody je mé poslání v tomto životě. Bohužel někdy člověku trvá než na to sám přijde a nebo musí počkat až potká někoho, který mu ukáže tu správnou cestu.

Co děláme?

Vše začalo pěstováním rakytníku a výrobou Rakytníkového sirupu. Jak se, ale říká "S jídlem roste chuť", a tak jsem začal používat i jiné byliny pro výrobu sirupů. Když jsem vymyslel receptury na sirupy, tak jsem přemýšlel jak ještě zpřístupnit zdraví přírody a připravil jsem receptury na tinktury a bylinné extrakty. A aby toho nebylo málo, tak co vyrobit masti, které mají tu výhodu, že se nemusí užívat přes trávicí trakt a zachovají si nejvyšší procento účinných látek.

A jak jsem různě prodával vlastní produkty, tak mnoho lidí mě požádalo i o radu při řešení zdravotních problémů. Tím jsem se vrátil úplně k prvopočátku, kdy jsem jako koníčka kreslil resonanční diagnostiku, psal na míru řešení pomocí psychosomatiky a namíchal bylinné směsi.

Co více dodat? Já si myslím, že toho není málo (něco mě ještě určitě napadne) co mohu dát druhým a snad i trochu pomoci v nesnázích života jak zdravotních tak životních.

                                                     

Jak píši v úvodu webových stránek, tak na vše nejsem sám. Můj syn Martin pomáhá kde může a pes Butchi vždy snese mou hořkost, kterou na něj vychrlím, když mi něco nejde a z jeho úsměvu na čenichu vždy poznám, že není vše tak horké jak vypadá.

Takhle byl Martin malý, když jsem ještě chodil do zaměstnání a připravovali jsme založení firmy. Dnes se chystá na střední školu, je stejně velký jako já, nohu má o dvě čísla větší a v obchodu a marketingu je lepší o 300%.

Akorát náš pes Butchi má pořád ze všeho srandu.

Na závěr děkuji Vesmíru - za vše co umím, znám a doufám, že studnice poznání mi bude ještě dlouho otevřena.

                                                                                             

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.